مقالات و اخبار
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 32
دیروز : 5
افراد آنلاین : 1
همه : 760
چت باکس

لباس زنانه

در دنياي امروز كمتر كسي است كه از اهميت لباس در زندگي روزمره بيخبر باشد.

نحوه لباس پوشيدن شما در حال حاظر ديگر از پوشاندن بدن فراتر رفته و به جنبه هايي از علوم مختلف مانند روانشناسي ، كسب و كار ، مد و ... تبديل شده است.

ديگر آن زمان گذشته كه شما به هر لباسي كه دوست داريد بتوانيد به محل كار يا جلسات كاري برويد و همچنين با توجه به پيدايش سبك هاي خاص لباس ، هر لباس براي يك محل ساخته و مناسب است.

البته در اين مقاله سعي شده كه اهميت لباس براي بانوان محترم بيشتر توضيح داده شود.

در كشور عزيز ما ايران با توجه به جاري بودن قوانين اسلامي ، پوشيدن لباس بيشتر از كشور هاي غربي داراي بحث روانشناختي و مسائل اجتماعي شده است يعني شما ممكن است در كشورهاي غربي بتوانيد در بعضي مراسم لباسهاي حتي نامتعارف بپوشيد ولي در ايران اين مسئله هنوز به اين شكل وجود ندارد و آن هم فقط براي قوانين كشور نيست زيرا بيشتر لباس پوشيدن خانم ها در ايران تابع وضعيت و منطقه زندگي افراد است و بخصوص از فرهنگ مردم ايران و ناحيه محل زندگي نشات مي گيرد.

در حال حاظر بسياري از شركت ها براي كارمندان خانم خود دست به طراحي لباس زنانه خاص يا همان لباس فرم زده اند كه باتوجه به تحقيقات آماري و ميداني اين عمل در رشد شخصيتي و اعتماد به نفس بودن خانم ها نقش بسزايي داشته و همينطور حتي باعث ترغيب مجدد ارباب رجوع به بازگشت به آن شركت و درنتيجه بالا بردن سود آن شركت شده است.

خود شما تصور نماييد كه براي خريد به دو آژانس هواپيمايي رفته كه يكي از آنها تمامي كارمندان داراي لباس فرم بوده و ديگري اينچنين نباشد يعني هركسي براي خود يك لباس پوشيده باشد. واقعا شما از نظر نظم و امنيت خاطري كه به شما با ديدن اين دو محل قرار مي دهد كدام را براي خريد بليط انتخاب مي كنيد؟

شايد جواب بيش از 90% مردم آن آژانس باشد كه همگي لباس فرم برتن دارند، اين يكي از جنبه هاي رواني لباس برروي افراد مختلف است.

در اين زمينه شايد بتوان صدها مورد مثال و چندين صفحه مقاله نوشت.

فقط اين چند سطر خط نوشته شده جهت تلنگري بود براي ذهن شما خواننده محترم و بخصوص بانوان گرامي كه در انتخاب پوشش و لباس زنانه فقط به ظاهر آن توجه نداشته و بلكه مسائل رواني حاصل از آن را هم ببينيد.

با سپاس فراوان

منبع: لباس زنانه آويستا

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۴۰:۲۲ ] [ vahid ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By tinablog :.

درباره وبلاگ

طراحي فروشگاه اينترنتي و سايت ساز با بيش از 130 امكان مختلف و منحصر بفرد در ايران سايت ما : pineportal.com
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب

|